Облыстық "оңдық" жобасын іске асыру аясында мектеп Парламентінің бастамасымен Алғыс айту күні жәрмеңке өткізілді, оған 1-11 сынып оқушылары, ата-аналар мен мектеп ұжымы қатысты.

Үшінші сабақтан кейінгі дәліздердің үнсіздігін көптеген балалардың дауыстары бұзды. Бұл өз жұмысын бастады жәрмеңке - " таң қал! Мақсат қойыңыз! Ұшыңыз! Сатып алыңыз!"Жәрмеңкеге мектептің әр сыныбы қатысты, оған немқұрайлы қарамады. Ұсынылатын өнім - пісірілген өнім. Ата-аналардың балаларды қолдауға жауап бергені қуантады. Әр сыныптың үстелдері ұсынылған өнімдердің санына байланысты бұзылды. Пісірілген және тәттінің әсерлі иісі ауада болды. "Алақай!"тоқаштар, құймақ, бауырсақ, торт, пицца, пирожныйлар сатылды... Ұзақ уақыт бойы көңілді гомон тоқтаған жоқ , сатушылардың өз өнімдерін мақтаған айқайлары, көбінесе сатылатын сатып алушылардың айқайлары. Мектеп асханасы өте жанды және қызықты болды . Ешкім сатып алусыз қалған жоқ. Мереке үшін ата-анаңызға рахмет!

ярмарка2                        ярмарка1

ярмарка