Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз
2023

12.05.2023 жылы (8) 9-11 сынып оқушыларына арналған жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық зерттеу жобалары конкурсының аудандық кезеңі өтті. Барлығы 13 ғылыми жоба (12 жеке және 1 командалық жұмыс) аудандық кезеңге ұсынылды, барлығы Алтынсарин ауданының 6 білім беру ұйымының жобасын қорғаған 14 қатысушылар.

Ғылыми жобаларды ұсынған мектептер: Свердлов ЖББМ (3 жоба), Больше-Чураков ЖББМ (3 жоба), Ы. Алтынсарин атындағы Обаған ЖББМ (3), М. Хәкімжанова атындағы Щербаков ЖББМ (2), О. Шипин атындағы ЖББМ (1) және Димитров ЖББМ (1).

Аудандық кезеңнің нәтижелері келесідей: 1 орын - Свердлов ЖББМ (2 жоба), Больше-Чураков ЖББМ (1 жоба) және Ы. Алтынсарин атындағы Обаған ЖББМ (1 жоба), конкурстың облыстық кезеңіне жіберіле отырып. 2 орын - үміткерлер жоқ; 3 орын - О. Шипина атындағы ЖББМ (1 жоба), Димитров ЖББМ (1) және Свердлов ЖББМ (1).

2023

78 жыл бұрын жеңістің мерекелік сәлемі қайтарылды. Соғыс дәуірі бізден алыстаған сайын, есте сақтау қабілеті сол жарқын , қуанышты және қайталанбас күнге оралады, ол үлкен жеңіс әкелді және бізге , ұрпақтарға, Жеңіс бізге қандай шығын әкелгенін есте сақтауды бұйырды.

Ұлы мереке-Жеңіс күні

2023

Халықтың дәстүрлері оның рухани әлемін бейнелейді, бұл халықтың тірі ұлттық жады, оның жүріп өткен жолы мен қайталанбас рухани тәжірибесінің көрінісі.

Сәуір
2023

27 сәуірде Қазақстан халқының бірлігі күні қарсаңында бастауыш сынып оқушылары арасында Қазақстан халықтарының ертегілері фестивалі өтті.

Ақпан
2023

Ағымдағы жылдың 20-25 ақпан аралығында «Больше-Чураков жалпы білім беретін мектебі»КММ-сінде «Тіл балығы –ел байлығы» атты қазақ және ағылшын тілдері апталығы өтті.

Ақпан
2023

2023 жылғы 16 ақпанда Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Алтынсарин ауданының білім бөлімінің Б-Чураков жалпы білім беретін мектебі" КММ - де 5-11 сынып оқушыларының ата-аналарына арналған Бірыңғай облыстық жиналыс өтті.