"Үндестік", "Оқу мектебі" (мектептің тәрбие жұмысының жоспарына сәйкес), "Өзін-өзі тану: махаббат пен шығармашылық педагогикасы" онкүндігі жобалары шеңберінде адамгершілік және рухани мәдениетті тәрбиелеу, азаматтық-патриоттық ұстанымды қалыптастыру; әлеуметтік-тарихи құндылықтар мен дәстүрлерді жаңғырту, рухани мәдениетті арттыру; кітап оқуға қызығушылықты арттыру мақсатында әдеби шығармалармен танысу "Алтын жүрек анамыз", "Махаббатқа толы жүрек"мәтіндерін мәнерлеп оқу конкурсы өткізілді.

Байқауға 8 отбасы (1-11 сыныптар) қатысты, олар қазылар алқасына белгілі авторлардың жақсылық, махаббат, бақыт, достық туралы туындыларын ұсынды. Байқауға қатысушылардың көпшілігі бірінші орынға лайық болды, ал қазылар алқасы қойылымдарды бағалап, ең лайықтысын таңдау өте қиын болды. Исмаиловтар отбасының сөз сөйлеуі ерекше болды , ол барлық қатысушылар мен қазылар алқасын таң қалдырды. Қатысушылар Байқауға ынталы болды, сондықтан барлығы барынша күш пен жауапкершілік танытты. Шығармалардың мәтіндерін мәнерлеп оқу кезінде барлық қатысушылар бір-бірін мұқият тыңдап, қолдады. Іс-шара логикалық түрде салынды, жеткілікті түрде ұйымдастырылды, уақыт өте келе сақталды, ұрпақтар байланысы қолданылды. Мұндай жұмыс балалардың оқуға деген сүйіспеншілігін, тәртіпті және мектеп істерін жүргізуге жауапкершілікті тәрбиелеуге мүмкіндік береді. Іс-шараның мақсаттарына қол жеткізілді. Байқау жеңімпаздары мен қатысушылары грамоталармен марапатталды.

20220207 141310   20220207 14174220220207 142935   20220207 142459