Іс-шараның негізгі мақсаты-балалардың кітапқа деген сүйіспеншілігін қалыптастыру, отбасылық оқуға деген қажеттілік, оқу мәдениетін тәрбиелеу. Іс-шара әлемнің сегізінші кереметі-кітапқа арналды. Іс-шараға 5 отбасы қатысты, олар өздерінің тапқырлығын, ақылдылығын, отандық , классикалық, шетелдік әдебиеттерді білетіндіктерін көрсетті.

Қатысушылар "мақал-мәтелдердегі кітап туралы даналық" кітаптары туралы мақал-мәтелдерді еске түсірді, фотосуреттер бойынша жазушылар мен ақындардың фамилияларын "жазушылар мен ақындар" деп атады, кейіпкердің іс-әрекеттерінің сипаттамалары мен сипаттамаларына сәйкес кітаптар оның атын, шығармасын және осы шығарманың авторын "Сіздің өтінішіңіз бойынша кездесу"деп атады... Отбасылар белсенді болды, іс-шара барысында жақсы көңіл-күй атмосферасы сақталды. "-2022 Жылдың ең көп оқитын отбасы" қала маңындағы отбасы болды-әжесі Елена Константиновна және немересі София.

IMG 20220511 WA0041           IMG 20220511 WA0032IMG 20220511 WA0016     IMG 20220511 WA0014