Дойбы турнирі барлық ережелер бойынша Салтанат атмосферасында, осы ойынның маңыздылығында өтті. Әділ шайқаста шахмат тақталарында 4-6 сынып оқушылары шайқасты. Қарсыластарымен күресу кезінде оқушылар дойбы ойындары өте алуан түрлі және бір қарағанда оңай көрінбейтінін көрсетті. Бұл бәсекелестік өзін-өзі басқаруда, логикада, сондай-ақ жаудың қимылдарын есептей білуде. Ойын үлкен қызығушылық тудырды. Толқуды жеңе отырып, әр қатысушы жеңіске ұмтылды.

Ойындар барысында балалар қарсыластарына мейірімділікпен қарады және басқалардың сәтсіздіктеріне жанашырлық танытты. Толқуды жеңе отырып, әр қатысушы жеңіске ұмтылды. Жеңімпаздар өздерінің қуанышты эмоцияларын жасырмады. Өткізілген ойындардың қорытындысы бойынша жас топтарына сәйкес үздік ойыншылар анықталды.

20220913 155938

20220913 160544