ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Алтынсарин ауданы білім бөлімінің Больше-Чураков жалпы білім беретін мектебі» КММ
КГУ «Больше-Чураковская общеобразовательная школа отдела образования Алтынсаринского района» Управления образования акимата Костанайской области
Больше Чураков ауылы, Почтовая көшесі
8 (71445) 35-9-16
bolshechurakovka@altynsarinroo.edu.kz

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Алтынсарин ауданы білім бөлімінің Больше-Чураков жалпы білім беретін мектебі» КММ
КГУ «Больше-Чураковская общеобразовательная школа отдела образования Алтынсаринского района» Управления образования акимата Костанайской области

МЕНЮ

WhatsApp Image 2024 11 14 at 16.21.37

Алтынсарин ауданының Больше-Чураков жалпы білім беретін мектебінде педагог-психолог Л.Л. Ашаева 3 сынып оқушыларына "Әлем кілемі" сабағын өткізді.

Сабақтың мақсаты: бір-бірімен тиімді өзара іс-қимылды қалыптастыру және дамыту, ұжымды біріктіру. 

Сабақ сәлемдесуден басталды. Сабақ барысында бірқатар жаттығулар өткізілді: "сәлем бер", " өзін-өзі мадақтау", " біздің ҰБТ сыныбымыз", "бейбітшілік кілемі" шығармашылық тапсырмасы.

Сабақ барысында балалар бір-біріне деген мейірімді және сенімді қарым-қатынасты қалыптастырды; өз іс-әрекеттерін басқалармен үйлестіру және жанжалды жағдайларды шешуді үйрену дағдыларын қалыптастырды; ынтымақтастық пен қойылған міндеттерді бірлесіп шеше білуге үйренді

Жігіттер егер олар достасқысы келсе, онда олар басқа адамға не қажет екенін нық елестетіп, нәзік сезінуі керек деген қорытындыға келді. Кез-келген адам оны жақсы көргісі келеді және құрметтейді, бағалайды және түсінеді, және көбінесе біз айналамыздағы адамдардан жылы сөздер мен тілектерді естуіміз керек.

Сабақ соңында балалар өздерінің бейбітшілік кілемін жасады, онда әрбір жарқын қағаз сынықтары сыныптастары арасында достық пен өзара түсіністікке үлес қосты. Бұл жаттығу балаларды жақындастыруға және балалар ұжымындағы "біз" сезімін дамытуға көмектесті. Осылайша, бастауыш сынып оқушыларының қарым-қатынас дағдылары қалыптасады және олардың негізінде топтық келісім қарқынды дамиды.

 

© 2025. Все права защищены.